Hala na wynajem

Bielsko-Biała, Wapienica

30.00 m²
0,00 zł/m2
1 piętro
NBK-HW-2618

600 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty NBK-HW-2618
Powierzchnia 30,00 m²
Rodzaj budynku Obiekt handlowo-usługowo-biurowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu Do remontu
Typ kaucji jednomiesięczna
Katarzyna Kierznowska

Katarzyna Kierznowska

Manager
Nr licencji: 7134

Napisz wiadomość 133 Ofert

Opis nieruchomości

BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA

HALA/LOKAL Z WINDĄ PRZEMYSŁOWĄ Z UDŹWIGIEM DO1T.

Proponuję do wynajęcia halę/lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 30m2 położoną na pierwszym piętrze obiektu przemysłowego. Idealnie nadaje się na magazyn, mały zakład produkcyjny, szwalnię, sklep czy biuro. Lokal składa się z jednego otwartego pomieszczenia hali oraz wydzielonego pomieszczenia biurowego, z wejściem bezpośrednio z korytarza który skomunikowany jest z windą towarową oraz ogólnodostępnymi toaletami z WC. Komunikacja na halę odbywa się poprzez szeroką klatkę schodową oraz windę towarową 1T. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo sąsiadującego pomieszczenia magazynowego o powierzchni 78,0m2. Bardzo dobra lokalizacja obiekt położony w sąsiedztwie drogi S52.

Stan techniczny: standard podstawowy. Na podłodze wykładzina, w budynku internet (światłowód), winda przemysłowa z udźwigiem 1T (wysokość 1,99m, szerokość 1,52m, długość 2,1m). Okna z wkładem dwuszybowym. Wysokość w obiekcie 3,30m. Brama wejściowa do budynku o wymiarach 1,35m x 2,0m wraz rampą o wysokości 0,7m. Ogrzewanie: THERMA.
Media:
prąd (podlicznik), siła, woda i kanalizacja miejska.

Czynsz najmu: 600zł netto + media (prąd - podlicznik, ogrzewanie rozliczane ryczałtem, woda, ścieki i śmieci rozliczane wg ilości zatrudnionych osób na 1osobę/miesięcznie). Kaucja zwrotna: jednomiesięczna.
Dedykowane miejsce parkingowe płatne 200 zł/samochód netto miesięcznie.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
20 8
Niepoprawny wynik