Hala na sprzedaż

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

3191.10 m²
2 789,01 zł/m2
NBK-HS-2721
Oblicz ratę kredytu

8 900 000 zł

Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty NBK-HS-2721
Powierzchnia 3 191,10 m²
Opłaty wg liczników prąd, gaz, woda
Ukształtowanie działki płaska
Podst. materiał budowlany murowany
Przeznaczenie hali produkcyjny, produkcyjno-magazynowy
Dojazd asfalt
Otoczenie zakład produkcyjny
Ogrzewanie własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny
Położenie teren przemysłowy
Plac utwardzany tak
Materiał konstrukcyjny murowany
Katarzyna Kierznowska

Katarzyna Kierznowska

Manager
Nr licencji: 7134

Napisz wiadomość 133 Ofert

Opis nieruchomości

BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA CENTRUM

OBIEKT W CAŁOŚCI PODNAJĘTY


TEREN PRZEMYSŁOWY

Proponuję do sprzedaży halę wraz z budynkiem biurowo-socjalno-produkcyjnym o łącznej powierzchni 3191,1m2 położoną na obrzeżach miasta w kompleksie obiektów produkcyjno-magazynowych z siecią dróg wewnętrznych wraz z parkingami. Obiekt składa się z dwóch hal o łącznej powierzchni  2171,1m2 i wolnostojącego budynku socjalno-biurowego usytuowanego w poziomie parteru i piętra 1020m2 i położony jest na działce 8168 ara (wieczyste użytkowanie) z możliwością dobudowy kolejnej powierzchni produkcyjnej. Przeznaczenie hali: logistyka, dystrybucja, magazynowanie, składowanie, produkcja, handel wielkopowierzchniowy. Teren ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi, plac manewrowy wybrukowany. Parkingi mieszczący 40 miejsc postojowych. Bardzo dobra lokalizacja obiekt położony jest na obrzeżach Centrum z dojazdem bez ograniczeń tonażowych, blisko S1.

Charakterystyka obiektu:

1. Hala główna murowana o powierzchni 1510,19m2z wydzielonymi na hali pomieszczeniami produkcyjno-magazynowymi i zapleczem sanitarnym. Posadzka zbrojona, niepyląca, przemysłowa o nośności 5T/m2. Wysokość w obiekcie od 4,62m do 4,76m. Bramy wjazdowe na halę dwie segmentowe-uchylne o wymiarach 3,6x3,0m i 4,2x4,0m, dodatkowo wejścia boczne. Budynek ocieplony z zewnątrz styropianem 10cm, zatarty tynkiem akrylowym.
2. Hala boczna magazynowa o powierzchni 660,91m2 , konstrukcji stalowej w całości ocynkowane, poszycie: płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym, przykryta dachem w konstrukcji stalowej. Posadzka zbrojona, niepyląca, przemysłowa o nośności 5T/m2. Wysokość w obiekcie od 3,89m do 4,42m. Bramy wjazdowe na halę trzy segmentowe-uchylne o wymiarach 2,6x3,0m dodatkowo wejścia boczne. Ogrzewania na hali gazowe rozprowadzone nagrzewnicami.
Instalacje i urządzenia w halach: instalacja elektryczna (lampy ledowe), instalacja wodno-kanalizacyna, p-poż, teletechniczna (kamery zewnętrzne), informatyczna, wentylacja mechaniczna. Ogrzewania na hali gazowe rozprowadzone nagrzewnicami, dwa oddzielne piece.
3. Budynek administracyjno-biurowy:  Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni łącznej 1020m2, murowany (ocieplony z zewnątrz styropianem 10cm, zatarty tynkiem akrylowym), z podziałem na wiele niezależnych pomieszczeń biurowych w poziomie parteru i piętra z dostępem do zaplecza sanitarnego na obu poziomach. Wysokość w pomieszczeniach 3,4m. Trzy zadaszone osobne wejścia. W budynku rozprowadzona instalacja teletechniczna i monitoringu (monitoring zewnętrzny). Ogrzewanie gazowe centralne.
4. Budynek portierni 20m2.

Cena sprzedaży obiektu : 8 900 000zł (zakup od osoby fizycznej)

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 8
Niepoprawny wynik